O nás

Vítejte na webových stránkách a e-shopu firmy CZN profi s.r.o.

Jsme firma působící již pátým rokem především ve Znojmě a jeho okolí. Přestože existujeme pouze tak krátkou dobu, byli jsme schopni se prosadit i u největších místních strojírenských firem a rozšířit spolupráci s již dosavadními stálými zákazníky. Jsme pyšní na to, že se okruh našich stálých zákazníků pomalu rozšiřuje o nové obchodní partnery a stálé zákazníky, kteří přišli na doporučení našich stávajících odběratelů. 


Naším hlavním cílem je, aby zákazník měl co největší jistotu, že své zboží dostane v pořádku a včas. Klademe velký důraz na kontakt se zákazníkem a individuální přístup. Samozřejmostí je rozvoz zboží po Znojmě a blízkém okolí zdarma. 

CZN profi s.r.o. znamená zejména profesionální přístup v prodeji ručního a elektrického ručního nářadí, u kterého zajistíme i záruční a pozáruční servis a nově i revize.

Další velmi důležitou skupinu tvoří prodej nástrojů na obrábění otvorů a nástrojů na soustružení a frézování včetně upínacího nářadí. Zde nabízíme i technologickou podporu.

Nedílnou součástí našeho sortimentu jsou i brusiva, nástroje na dělení materiálu jako jsou pilové kotouče a pilové pásy, maziva a chladící emulze především pro strojírenskou výrobu a samozřejmě i veškeré základní ochranné pomůcky.

V neposlední řadě prodáváme svařovací techniku a její příslušenství, svařovací dráty, elektrody, kukly, zástěry, rukávce. I zde zajistíme záruční a pozáruční servis.

Svoji působnost jsme rozšířili ještě i na poskytování účetních služeb pro malé firmy.

Přejeme Vám příjemné a bezproblémové nakupování v našem e-shopu.


INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.